Admin
Kanał profilu

Aplikacja randkowa dla rolników i singli kochających życie na łonie natury

W cichych i gwiaździstych nocach na wsi jest coś spokojnego, cykają świerszcze, zdolność robienia wszystkiego, co chcesz, i siedzenie z przyjaciółmi przy ognisku.

Bonfire to interaktywna aplikacja randkowa przeznaczona dla rolników singli. Kiedy pracujesz w napiętym grafiku, nie zawsze masz czas na sprawdzanie sceny randkowej. Ta strona została zbudowana z myślą o zapracowanych rolnikach, takich jak Ty.

Ta aplikacja jest idealną aplikacją randkową dla rolników, dla ludzi, którzy kochają i żyją wszystkim, co sprawia, że ​​styl życia na wsi jest tak atrakcyjny, i dla tych, którzy chcą sensownych rozmów, które są czymś więcej niż tylko znajomością. Bonfire ułatwia tworzenie prawdziwych połączeń z typem ludzi, którzy podzielają tę samą miłość do wiejskiego stylu życia.

Niezależnie od tego, czy jesteś farmerem budzącym się o świcie, osobą kochającą naturę, która spędza lato w parkach narodowych, czy kimś, kto szuka ludzi w twoim regionie, Bonfire pomaga tworzyć kontakty z ludźmi, którzy cię docenią.

The Dating App for Farmers & Country Singles

Czat

Czatuj z innymi singlami przez komunikator, wysyłaj zdjęcia i wiadomości głosowe.

Chwile

Uchwyć niezapomniane chwile i podziel się nimi z innymi ludźmi.

Filtry

Ustaw własne filtry do wyszukiwania i przeglądania pasujących do Ciebie profili.

Polub

Po prostu polub, tak jak inni użytkownicy, tych, którzy mają takie same zainteresowania i wartości jak Ty.

Powiadomienia

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy ktoś wysyła wiadomość lub lubi Twój profil.

Śledź

Śledź innych użytkowników, którzy się wyróżniają. Znajdź nowych przyjaciół lub kochanków.

site: www.bonfiredating.com

Rozpoczęcie związku może być trudne dla rolników. Poza brakiem ludzi o podobnych poglądach, rolnicy prowadzą także stosunkowo odosobnione życie, co sprawia, że ​​po prostu trudno jest spotkać ludzi. Co powinieneś wiedzieć, jeśli szukasz romansu lub poważnego związku? Oto kilka wskazówek.

Spójrz online

Poszukiwanie Pana lub Pani może nie być tak trudne, jak myślisz. Jeśli szukasz związku, wyszukiwanie w Internecie to świetna opcja. Spotkanie online i rozpoczęcie randek jest całkowicie akceptowalne społecznie. Nie ma nic lepszego dla osoby w każdym wieku, aby znaleźć osobę o podobnych poglądach w Internecie. Przy tak wielu serwisach randkowych i niektórych dedykowanych specjalnie rolnikom łatwiej jest znaleźć idealny związek.

Poznaj ludzi o podobnych poglądach

Trudno jest znaleźć osobę o podobnych poglądach, jednak jest to możliwe. Są inni rolnicy tej samej lub przeciwnej płci, którzy tak jak ty są samotni i szukają konkretnego związku. Związek, którego szukają, może prowadzić do małżeństwa. Te relacje, które zaczynają się online, mogą prowadzić do poważnych, długotrwałych relacji. Nie powinieneś unikać sceny randkowej online. Powinieneś także próbować powoli i nie być aroganckim. Kiedy zaczynasz związek i jesteś arogancki i niemiły, może to spowodować, że Twój partner zacznie się od ciebie odsuwać i zerwie z Tobą kontakt. Jeśli szukasz poważnego związku, to na pewno nie jest to, czego chcesz.

Szczęśliwe spojrzenia

Bądź poważny w poszukiwaniach

Kiedy myślisz o randkach online, myślisz, że może to być dobre tylko na przelotne znajomości? Wiele osób uważa, że ​​randki online nie powinny być traktowane poważnie, ale jeśli podejdziesz to tego z głową, zauważysz, że wielu ludzi szuka w ten sposób i chce poważnego związku. Aby go znaleźć, potrzebujesz połączenia internetowego i otwartego umysłu. Bądź poważny w poszukiwaniu związku, a znajdziesz także kogoś, kto ma podobne nastawienie do związku co Ty.

Ceń siebie

Powiedzenie tego może wydawać się powierzchowne. Podczas gdy większość rolników szuka online stałego związku jest też grupa ludzi na takich portalach która nie szuka takich wartości, tylko przelotnej znajomości bądź romansu. W każdym przypadku nigdy nie powinieneś "sprzedawać się zbyt tanio". W każdym razie, jeśli druga osoba w pełni angażuje się w związek, powinieneś i Ty również, jednak nigdy nie powinieneś więcej się angażować w związek, niż ta druga osoba.

Aby relacja była bardziej przejrzysta

Powiedzmy, że druga osoba nie dzwoni, nie pisze ani nie publikuje tak często, jak Ty. Czy myślisz, że ta druga osoba może nie być tak bardzo zainteresowana Tobą, jak ci się wydawało? Tak może być, ale najlepiej pozwolić, aby związek zachował naturalny bieg i do niczego nie zmuszał. Żadna młoda osoba nie chce starzeć się sama, więc jak nie ta to będzie inna z którą się dogadasz. Najlepszą radą jest spokojne poruszanie się wśród poznanych singli i nie wychodzenie zbytnio przed szereg.

Podobnie jak inni ludzie o różnych zawodach, rolnicy też potrzebują miłości. Niezależnie od tego, co robimy w życiu, wszyscy chcemy, aby ktoś dzielił nasze życie i dlatego serwisy randkowe dla rolników stają się coraz bardziej popularne. Jednak dla wielu rolników randkowanie może być trudnym procesem, ponieważ zawsze muszą oni spędzać większość czasu w gospodarstwie. Mogą nawet nie mieć okazji wyjść i szukać osób zorientowanych na relacje, szukających związku.

Dla tych mieszkańców wsi, rolników i farmerów, którzy muszą czasami długo podróżować, aby spotkać się z zamiejscowymi singlami, szukając swojej połówki, może to być trudne, jak znalezienie igły w stogu siana. Na szczęście dla nich World Wide Web oferuje teraz serwisy randkowe dla rolników i farmerów.

Ale czym jest serwis randkowy dla rolnika?

Podobnie jak inne serwisy randkowe przeznaczone dla grup ludzi tej samej religii, rasy, zawodu lub preferencji, ten typ witryny umożliwia randkowanie online dla rolników singli - lub dla każdego, kto chce spróbować randek, dla chłopaków i dziewcząt.

Tak więc, jeśli jesteś jednym z wielu samotnych kowbojów szukających miłości lub po prostu kimś, kto jest zainteresowany znalezieniem witryn randkowych dla rolników i farmerów, wypróbowanie tych serwisów randkowych dla singli powinno znajdować się na liście rzeczy do zrobienia.

Kto wie, może założenie konta na stronie randkowej dla rolników i farmerów może być najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobisz. Poszukiwanie rolników od tej pory nie będzie już trudne, a poza tym może być bardzo ekscytujące. Witryny randkowe dla osób ze wsi dadzą Ci listę tysięcy podobnie myślących osób, które mogą być również zainteresowane spotkaniem z Tobą, a wiele z nich jest bezpłatnych! Nie ma więc powodu, aby tego nie spróbować.

Wspólna randka z chłopakiem ze wsi

Więcej powodów, dla których takie krajowe serwisy randkowe są doskonałym miejscem na znalezienie miłości

Potrzebujesz więcej powodów, dla których powinieneś zarejestrować się w internetowym serwisie randkowym? Oto główny powód, dla którego powinieneś to zrobić: Więcej możliwości poznania większej liczby ludzi!

Rolnicy mogą nie zawsze mieć czas na spotkanie singli w biurach, podczas lunchu lub innych wolnych osób mieszkających w mieście. Te wiejskie serwisy randkowe pozwalają im spotkać więcej ludzi, którzy szukają także romansu. Możesz nawet spotkać kogoś z innych farm bez wychodzenia z własnej farmy.

Dobry nawet na zajęty harmonogram dnia

Większość rolników pracuje w zmiennych warunkach. Mogą być zajęci przez cały tydzień, a następnie mieć wolny tylko jeden dzień i to nie cały i niekoniecznie będzie to sobota czy niedziela. Oznacza to po prostu, że nie jest łatwo z kimś się spotkać. Ale kiedy rejestrujesz się w serwisie randkowym, nie musisz się o to martwić. Możesz porozmawiać z kimś nowym, nawet jeśli prowadzisz sprzęt rolniczy.

Bądź jak najbardziej konkretny

Ponieważ jest już wielu rolników online, bądź tak konkretny, jak to możliwe, gdy będziesz wyszukiwał osobę, którą chcesz bliżej poznać. Na przykład, jeśli jesteś zainteresowany poznaniem kogoś, kto prowadzi farmę zwierząt, możesz łatwo zawęzić wyszukiwanie do tej kategorii, aby znaleźć osoby, które odpowiadają temu czego oczekujesz. Niezależnie od tego, czego szukasz, serwisy randkowe dla dziewczyn i chłopaków ze wsi pomogą Ci w odnalezieniu tego czego szukasz.

Nie wymagają dużo pieniędzy

Nawet jeśli jest to coś, o co prawdopodobnie możesz się martwić, internetowe serwisy randkowe są zazwyczaj dość przystępne cenowo lub nawet bezpłatne. Podczas gdy niektóre z nich wymagają subskrypcji ich pakietów premium, aby móc korzystać z pełnych funkcji witryny, wiele z nich oferuje bezpłatną wersję swojej strony internetowej. Ale nawet jeśli niektóre wymagają pewnej opłaty, są zazwyczaj przystępne dla każdego.

Nigdy więcej niezręcznych pierwszych randek

Nie ma nic gorszego niż bycie na niezręcznej pierwszej randce - cisza, nerwowe spojrzenia i jąkający się głos. Na szczęście internet dał nam możliwość rozmawiania z ludźmi, których uważamy za interesujących i darzymy większym zaufaniem. Ponieważ większość serwisów randkowych dla rolników pozwala Ci na wymianę wiadomości przez czat lub e-mail, nie musisz się martwić, że na początku się denerwujesz - możesz rozmawiać z nimi z pomocą video czatu lub spotykać się z nimi osobiście, gdy będziesz na to gotowy.

Nie ma wątpliwości, że jest łatwiej i szybciej poznać ludzi za pośrednictwem Internetu. Internetowe serwisy randkowe dla rolników pomogą ci przełamać lody z nieznajomymi z dowolnej farmy w dowolnej części świata. Polub ich profil, wyślij im wiadomość i wyrażaj swoje zainteresowania w dowolny sposób. Dzisiejszy współczesny świat daje nam możliwość wyboru większej liczby opcji randkowych. A w społeczeństwie, w którym każdy jest zbyt zajęty innymi ważnymi rzeczami niż szukanie miłości, te serwisy randkowe dla samotnych rolników przychodzą im na ratunek.

Większość ludzi opisujących rolnika najprawdopodobniej podążyłaby za raczej irytującymi stereotypami związanymi z widłami, kombinezonami, starymi ciężarówkami i obrazem „Stary Pan McDonald” i co o zgrozo wielu ludzi zarejestrowało ten stereotyp w swoich głowach. Większość ludzi łatwo zapomina, że ​​wielu rolników wykracza poza te stereotypy i są niesamowici, gdy ich poznajesz. Jeśli swoje uczucia kierujesz w stronę rolnika i które mogą prowadzić do poważnych spraw, oto 10 rzeczy, które musisz wiedzieć przed randką z rolnikiem.

1. Gospodarstwo rolnika jest zawsze jego priorytetem - nie Ty!Dla rolnika gospodarstwo to więcej niż hektary ziemi; to specyficzna atmosfera, którą żyją. Przed umawianiem się z rolnikiem musisz być przygotowana np. na sytuacje, w której koza wydająca właśnie na świat potomstwo może być ważniejsza w tym momencie przed Tobą.

2. Możliwość kolacji zależy od pory roku oraz natłoku prac i może być czasami odłożona, a następnie ponownie przełożona, ponieważ rolnik najprawdopodobniej będzie pracował od wschodu do zachodu słońca.

3. Przed umawianiem się z rolnikiem ważne jest, aby przygotować się do otwartości i wsparcia nawet wtedy, gdy jesteś „ignorowana”. Są chwile, kiedy Twój rolnik może być bardzo zajęty pracą przez cały dzień i większość nocy, przy takich pracach jak żniwa, sadzenie czy sezon zbiorów. W takich momentach musisz się uspokoić - nie dostarczaj mu stresu.

4. Plany często mogą się zmieniać, a następnie ponownie się znowu zmienić na inne. Randki z rolnikiem są zupełnie inne niż umawianie się z kimś z pracą od 9-17. Rolnictwo to praca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli zwierzę zachoruje, ciągnik się popsuje lub ogrodzenie nagle wymaga naprawy, pierwsze jest gospodarstwo.

Karmienie się nawzajem

5. Czasami romantyczny wieczór spędzony razem w mieście może się zdarzyć znacznie później niż to sobie zaplanowałaś i do czego jesteś przyzwyczajona. Podczas gdy większość par chodzi na kolacje lub randki do kina około 17 lub 18 tej, randki z rolnikiem zaczynają się dopiero po wszystkich zajęciach jakie ma do wykonania w gospodarstwie, nawet w dni wolne i święta.

6. Przygotuj się, aby zaakceptować cięcie drewna, suszenie siana, jazdę na ciężarówce, doglądanie mlecznych krów jako idealną sytuację na randkę. To może nie do końca ci się spodobać jako randka, ale hej... tylko osoby które to akceptują mogą być kiedyś z rolnikiem.

7. Ile wiesz o pogodzie, zwierzętach gospodarskich, ciągnikach i cenach rynkowych? Kiedy wchodzisz w randki z rolnikami, są tematy, do których musisz się przyzwyczaić.

8. Oto kilka losowych wskazówek, które pozwolą Ci zobaczyć dobrą stronę typowego rolnika (są to chyba jedyne prawdziwe stereotypy).

  • Nigdy nie uderzaj/nie kop ciężarówki swojego farmera ani żadnej innej jego maszyny - może to być ich wymarzona ciężarówka.
  • Rolnicy kochają zwierzęta a niektóre nawet bardzo, zazwyczaj jest to pies, który jest w gospodarstwie dłużej niż Ty - nie wkurzaj się, ze z nimi długo przebywa.
  • Twój rolnik może pójść na spotkanie z pobliskimi farmerami lub umówić się gdzieś późno, a wymówką może być „Pomagałem sąsiadowi” 
  • Przyzwyczaisz się do zapachu zwierzęcej kupy? - musisz!

9. Większość gospodarstw jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, w wyniku czego są własnością rodziny i są przez nią zarządzane. Kiedy spotykasz się z rolnikiem, musisz nauczyć się dogadywać z rodziną swojego farmera. Prawdę mówiąc, istnieje szansa, że ​​Twoja pierwsza randka może być na farmie - z ojcem, wujkiem i psem Sparky.

10. Hodowla nie jest zawodem dla słabych serc i jeśli zamierzasz umawiać się z kimś, kto żyje, by służyć innym, musisz być wyrozumiała i cierpliwa.

Chociaż randki rolników mogą wydawać się bardzo trudne, jeśli jesteś w stanie poradzić sobie ze stylem życia i być pomocną, zrobisz światu przysługę. Zabrzmi to banalnie, ale prawdą jest, że rolnicy dostarczają żywność, której wszyscy potrzebujemy - a jeśli potraktujesz ich dobrze, będziemy mieli więcej jabłek, zboża, mięsa, itp... ;)

Powodzenia!

Randki z rolnikiem nie są tak wspaniałe, jak większość ludzi marzy. Dla niektórych osób umawianie się na randkę z mężczyzną prowadzącym farmę oznacza, że T​twój mężczyzna jest opalony i umięśniony, a mięśnie brzucha które wyglądają jak kaloryfer - wyobraź sobie fantazje seksualne, które panie (i niektórzy mężczyźni) mogą wyczarować dzięki tej informacji.

Ale wraz z umięśnionym ciałem i potem, które wyglądają dla niektórych bardzo seksownie, umawianie się z rolnikiem również wiąże się z jego obowiązkami - poza zwykłymi obowiązkami związanymi z umawianiem jak każdy z nas!

Na przykład, jeśli preferujesz mieć randki w czasie lunchu to zauważ, że samo pojęcie lunchu nie istnieje, gdy spotykasz się z rolnikiem. Przy randkach rolników, planowanie z wyprzedzeniem jest trudniejsze niż szukanie igły w stogu siana. A późne noce też ma zajęte? Tak! Czasami. Pojedyncze noce także, gdy jest nawał pracy.

Podczas gdy randki rolników nie są utopią, jak to ma miejsce w wielu piosenkach country, randkowanie z rolnikiem jest absolutnie warte szukania i pomijania lunchu - a oto cztery powody!

Nauczysz się być cierpliwa

Przebywanie wokół kogoś, kto ma wiele na głowie, może oznaczać, że zaczniesz działać i reagować na sytuacje tak, jak byście robili to razem - zwłaszcza gdy jest to ktoś, kogo kochasz. Randki z rolnikiem oznaczają, że uczysz się czekać, aż wyzdrowieje cielę, czy podekscytowana obserwujesz, jak rosną uprawy z dnia na dzień.

Dbałość rolnika o szczegóły oznacza również, że rozpoznajesz małe rzeczy, które sprawiają, że rolnik czuje się kochany i wyjątkowy - i tak jak podlewają rośliny i karmią swoje zwierzęta, będzie traktowany z jeszcze większą miłością i troską. Pozostaje faktem, że kiedy wchodzisz w życie rolnika, uczysz się być cierpliwą i doceniać w życiu „małe rzeczy”.

Miłość w zbożu zakochanej pary

Każdy dzień to zupełnie nowa przygoda

Kiedy umawiasz się z rolnikiem, randki zdarzają się przypadkowo - planowanie jest tu bezużyteczne. Zamiast tego, wyjazdy na randki najprawdopodobniej byłyby przejażdżkami czterokołowymi po polach, aby sprawdzić wzrost upraw, a nawet podróż do miasta na zakupy po części zamienne do lokalnego sklepu z zaopatrzeniem.

Nigdy nie wiesz, jak minie Twój dzień, kiedy obudzisz się obok swojego partnera rolniczego. Chociaż możesz mieć codzienną listę rzeczy do zrobienia, istnieje szansa, że ​​pod koniec dnia lista zostanie całkowicie zmieniona. Życie w gospodarstwie nigdy nie jest do końca spójne, a więc, randkując z rolnikiem, musisz nauczyć się płynąć razem z prądem. Randki z rolnikami wprowadzą cię do społeczności, która bardzo się różni, od tych z dużych miast i są całkiem inne gdy patrzysz na to z zewnątrz.

Rolnicy rzadziej się bawią

Z wyjątkiem sytuacji, w której jesteś w związku dla zabawy, bez planów osiedlenia się z drugą osobą, celem każdego związku jest spędzenie reszty życia z kimś, kogo uważasz za niesamowitego - przynajmniej dla ciebie. Chociaż może się zdarzyć, ze nie zawsze będziesz jedynym priorytetem dla swojej drugiej połowy (najprawdopodobniej może to być np. wadliwy aktualnie ciągnik), Twój rolnik prawdopodobnie będzie pracowity, wytrwały, pomocny, delikatny, opiekuńczy, lojalny i zazwyczaj będzie rodzinny - oznacza to, że jeśli szukają związku, a Ty zaakceptujesz pewne niedogodności, masz duże szanse na randki z rolnikami.

Często rezygnujesz z wielu rzeczy ... ale dużo się uczysz!

Kiedy umawiasz się z rolnikiem, musisz zrezygnować z dużo rzeczy, jest ich dużo, ale zrekompensuje to wiedza, którą najprawdopodobniej zdobędziesz spotykając się z rolnikiem. Rezygnujesz z częstych lunchów, sporo wolnego czasu, niektórych planów i przewidywalnych terminów, ale jeśli zechcesz, zyskasz także dodatkową wiedzę - np. jak prowadzić traktor, poznać różnicę między zbożami i dlaczego ta wiedza jest ważna.

Randki z rolnikami nie należą do najłatwiejszych rzeczy do zrealizowania, ale jeżeli wytrwasz, ostatecznie zdasz sobie sprawę, że warto to było każdego lunchu, który przegapiłaś, każdej poplamionej koszuli, wszystkich straconych godzin snu, a nawet snu na tylnym siedzeniu w terenowym aucie.

Ta strona używa plików cookies.
Więcej dowiesz się czytając naszą

Politykę Prywatności    Informacje o cookies
ROZUMIEM