Farm-date com

Holenderska strona randkowa dla singli żyjących na wsi, działa po to aby połączyć podobnie myślących ludzi o rolnictwie. Daje im własne miejsce w Internecie, gdzie mogą anonimowo szukać życiowego partnera lub przyjaciela. Powstała na długo przed pojawieniem się „Farmer szuka żony” w telewizji.

Niezawodna - Dating voor boeren

Każdy profil na Farmdate jest sprawdzany i, jeśli to konieczne, natychmiast usuwany. Farmdate działa od 2001 roku i zgromadził już wielu ludzi.

Dostępność - Datingsite voor boeren

Jesteśmy dostępni dla naszych członków przez cały czas, nie tylko przez skrytkę pocztową, ale bezpośrednio przez telefon lub e-mail. Odpowiedzi na pytania techniczne są zawsze udzielane w ciągu 24 godzin.

Unikalna - Boeren daten

Farmdate jest unikalnym i pierwszym holenderskim serwisem randkowym skierowanym do konkretnej grupy docelowej. Oprócz randkowania, Farmdate jest także stroną internetową, na której ludzie mogą wymieniać się pomysłami na różne rzeczy, historiami sukcesu, wierszami, albumami ze zdjęciami, sztuką uprawy roli, ale także jest to miejsce na miłość.

Niedroga - Boer dating

Farmdate jest bardzo przystępny cenowo, zawsze wszystko kontrolujesz, nie korzysta się tam z polecenia zapłaty, ale możesz płacić za pośrednictwem iDEAL, Bank Giro lub Pay Pal. Twój profil również nie jest automatycznie opłacany. Po wygaśnięciu okresu pełnego uczestnictwa Twój profil automatycznie powraca do aspirującego do pełnego członkostwa. Masz kontrolę nad tym, czy chcesz ponownie zostać użytkownikiem premium.

Historia - Boeren datingsite

Datą narodzin tej randkowej farmy jest 2001 r., Choć w tamtych czasach działała w innej formie. Pan Pieter.B uruchomił miejsce dla rolników: aby mogli wymieniać się doświadczeniami ze swoich gospodarstw. Tutaj rolnicy mogą wymieniać informacje i czytać różne rzeczy warte poznania. Była strona podaży i popytu, forum i księga gości. Wkrótce okazało się, że rolnicy chcą również korzystać z witryny do prywatnych rozmów, które miałyby niewiele wspólnego z ich zawodem. Następnie Pieter zbudował stronę, na której mógł stworzyć profil, aby skontaktować się z kobietami / mężczyznami w celu osobistej prezentacji. W tamtym czasie nie było to aż tak obszerne jak teraz.

Na początku 2003 roku Pieter spotkał się ze swoim obecnym partnerem Marilou i razem włożyli więcej energii w Farm Date, oprócz codziennej pracy (prowadzą agencję projektowania stron internetowych). W tym czasie stworzyli miejsca spotkań, ponieważ pozostałe części kontaktu z gospodarstwem rolnym prawie nie były używane. Tak więc narodziła się obecna strona randkowa farmy.

Intencją było (i jest) połączenie rolniczo myślących ludzi. Aby dać ludziom, którzy kochają całym sercem życie na wsi, swoje własne miejsce w Internecie, gdzie mogą anonimowo szukać partnera życiowego lub przyjaciela. W połowie 2012 roku rozpoczęli opracowywanie aktualnej strony randkowej farmy. Nowe randki rolników zostały przedstawione 4 czerwca 2013 r.

Z pewnością nowe pomysły i funkcjonalność sprawiły, że uczestnicy witryny są dzisiaj bardziej aktywni, a strona stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla nowych użytkowników. Farm Date stała się teraz zgranym klubem ludzi o podobnych poglądach. Jest to znacznie więcej niż tylko serwis randkowy. Za jej pośrednictwem pojawiło się już wiele przyjaźni, związków, małżeństw i dzieci. Właściciele są dzisiaj z tego bardzo dumni!

site: www.farm-date.com

Comments (0)
Info
Category:
Created:
Updated:
Ta strona używa plików cookies.
Więcej dowiesz się czytając naszą

Politykę Prywatności    Informacje o cookies
ROZUMIEM