Jak przetrwać sezon zbiorów podczas randek z rolnikiem

W naszych poprzednich postach na blogu już raz ustaliliśmy, że randkowanie z rolnikiem jest dość specyficzne - absolutnie nie jest tak samo jak z umawianiem się z 9 czy 5 kolejnymi singlami z miasta. Po pierwsze, nigdy nie usłyszycie, jak rolnik mówi „Och, nie mogę się doczekać weekendu” . Nie ma czegoś takiego jak weekend! Krowy muszą być karmione każdego dnia, uprawy wymagają sprawdzenia, a gołębie muszą być wypuszczone - nawet w niedzielę. Cholera, gołębie !!!

Osoba rolnika rolnika to jedna rzecz, a rolnik w czasie żniw to kolejna rzecz. Gdy zapytasz o najprostsze „Jak ci minął dzień” Twój miły towarzysz może mieć różne nastroje, które mogą być nawet zależne od pory roku i wykonywanej wtedy pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana rolnikiem, dopiero zaczęłaś spotykać się z rolnikiem lub byłaś z nim przez kilka lat i masz trudności z dotarciem do nich podczas żniw, oto kilka wskazówek i rad, jak przetrwać żniwa podczas randek z rolnikiem.

Planujesz coś?

Więc masz już zamiar wziąć ślub i macie ustaloną datę - są szanse (na 99,9%), że Twoje plany się zrealizują. Podczas żniw tylko deszcz lub wadliwe maszyny mogą zabrać farmera z gospodarstwa!

Zapoznaj się z terenem

Słowa „Nie wiem, gdzie to jest” drażniłyby Twojego rolnika. Najlepiej, jeśli zaczniesz na początku od poznania okolicy gospodarstwa i jak tam sprawnie dotrzeć oraz na każde pole, może to się przydać, kiedy będą cię potrzebować. Możesz się kiedyś zgubić, i musisz wiedzieć gdzie jesteś! Poznając topografię okolicy, zaoszczędzisz sobie trochę stresu.

Nie mów o ich braku higieny

Po prostu to zostawmy.

Codzienne czesanie włosów, codzienne dokładne golenie lub noszenie czystych jeansów każdego dnia - wszystko to jest rzucaniem słów na wiatr, gdy nadchodzi sezon zbiorów. I lepiej nie mów nic o tym! Wystarczy przyzwyczaić się do tego, że na wsi nie ma konkursów piękności, bo tam się pracuje.

Nie porównuj ich postępów z sąsiadami

Nigdy nie mów takich rzeczy jak: „Widziałam, jak Marek kończy dzisiaj inne pole” lub „Czy wiesz, że Janek już zbiera zboże?”. Nie strzelaj sobie w stopę!

Czy podoba Ci się oglądanie prognozy pogody? Twoja odpowiedź powinna brzmieć: tak!

Kiedy meteorolog zapowiada deszczowy dzień, Twój rolnik ściga się z czasem. Rolnik musi dokładnie wiedzieć, gdzie pada deszcz, a także kiedy dotrze do miejsca, w którym się znajduje. Obejrzyj prognozę!

Nie pytaj ich, kiedy wracają do domu

Sezon zbiorów jest prawie jak niekończący się cykl. Twój rolnik pracuje więcej, niż odpoczywa, a zadawanie pytań typu „kiedy wracasz do domu?” Jest uwięzione między zabawnym i denerwującym pytaniem. A jeśli odpowiedzą na pytanie bez pewności "nie wiem”, uszanuj to.

Zrób dobre jedzenie!

Nie rób tego niechlujne lub wymyślnych dań!

Jeśli robisz posiłki dla rolnika na polu podczas żniw, upewnij się, że trzymasz się żywności, którą można jeść w podróży. Jeśli Twój rolnik ściga się z czasem, są szanse, że nie przerwie pracy na coś tak trywialnego jak jedzenie, aby utrzymać się przy życiu - więc przygotuj jedzenie, które można zjeść podczas np. jazdy.

Nie pytać? Nie pytaj!

Rolnik naturalnie opowie ci o wszystkim, co dzieje się w gospodarstwie. Ale jeśli zdecydują się nie rozmawiać o tym, jak wyglądają uprawy, nie mów o tym. Nasza rada brzmi: nie pytaj ich, dopóki ci sami nie powiedzą.

Gospodarstwo jest przed Tobą

Twój rolnik pracował przez cały rok, czekając na ten okres - w tej chwili nie będziesz priorytetem. Najlepiej być cierpliwym, elastycznym i wspierającym. Poza tym sezon zbiorów nie trwa wiecznie. Jeśli masz jakieś sarkastyczne komentarze, które insynuują, że jesteś "zaniedbywana”, powiedz to w połowie listopada - nie podczas żniw.

Miejmy nadzieję, że te wskazówki pomogą Tobie i Twojemu rolnikowi pozostać jako szczęśliwa para przez kolejny rok.

Comments (0)
Info
Category:
Created:
Updated:
Ta strona używa plików cookies.
Więcej dowiesz się czytając naszą

Politykę Prywatności    Informacje o cookies
ROZUMIEM