Dlaczego powinnaś umówić się z rolnikiem?

Randki z rolnikiem nie są tak wspaniałe, jak większość ludzi marzy. Dla niektórych osób umawianie się na randkę z mężczyzną prowadzącym farmę oznacza, że T​twój mężczyzna jest opalony i umięśniony, a mięśnie brzucha które wyglądają jak kaloryfer - wyobraź sobie fantazje seksualne, które panie (i niektórzy mężczyźni) mogą wyczarować dzięki tej informacji.

Ale wraz z umięśnionym ciałem i potem, które wyglądają dla niektórych bardzo seksownie, umawianie się z rolnikiem również wiąże się z jego obowiązkami - poza zwykłymi obowiązkami związanymi z umawianiem jak każdy z nas!

Na przykład, jeśli preferujesz mieć randki w czasie lunchu to zauważ, że samo pojęcie lunchu nie istnieje, gdy spotykasz się z rolnikiem. Przy randkach rolników, planowanie z wyprzedzeniem jest trudniejsze niż szukanie igły w stogu siana. A późne noce też ma zajęte? Tak! Czasami. Pojedyncze noce także, gdy jest nawał pracy.

Podczas gdy randki rolników nie są utopią, jak to ma miejsce w wielu piosenkach country, randkowanie z rolnikiem jest absolutnie warte szukania i pomijania lunchu - a oto cztery powody!

Nauczysz się być cierpliwa

Przebywanie wokół kogoś, kto ma wiele na głowie, może oznaczać, że zaczniesz działać i reagować na sytuacje tak, jak byście robili to razem - zwłaszcza gdy jest to ktoś, kogo kochasz. Randki z rolnikiem oznaczają, że uczysz się czekać, aż wyzdrowieje cielę, czy podekscytowana obserwujesz, jak rosną uprawy z dnia na dzień.

Dbałość rolnika o szczegóły oznacza również, że rozpoznajesz małe rzeczy, które sprawiają, że rolnik czuje się kochany i wyjątkowy - i tak jak podlewają rośliny i karmią swoje zwierzęta, będzie traktowany z jeszcze większą miłością i troską. Pozostaje faktem, że kiedy wchodzisz w życie rolnika, uczysz się być cierpliwą i doceniać w życiu „małe rzeczy”.

Miłość w zbożu zakochanej pary

Każdy dzień to zupełnie nowa przygoda

Kiedy umawiasz się z rolnikiem, randki zdarzają się przypadkowo - planowanie jest tu bezużyteczne. Zamiast tego, wyjazdy na randki najprawdopodobniej byłyby przejażdżkami czterokołowymi po polach, aby sprawdzić wzrost upraw, a nawet podróż do miasta na zakupy po części zamienne do lokalnego sklepu z zaopatrzeniem.

Nigdy nie wiesz, jak minie Twój dzień, kiedy obudzisz się obok swojego partnera rolniczego. Chociaż możesz mieć codzienną listę rzeczy do zrobienia, istnieje szansa, że ​​pod koniec dnia lista zostanie całkowicie zmieniona. Życie w gospodarstwie nigdy nie jest do końca spójne, a więc, randkując z rolnikiem, musisz nauczyć się płynąć razem z prądem. Randki z rolnikami wprowadzą cię do społeczności, która bardzo się różni, od tych z dużych miast i są całkiem inne gdy patrzysz na to z zewnątrz.

Rolnicy rzadziej się bawią

Z wyjątkiem sytuacji, w której jesteś w związku dla zabawy, bez planów osiedlenia się z drugą osobą, celem każdego związku jest spędzenie reszty życia z kimś, kogo uważasz za niesamowitego - przynajmniej dla ciebie. Chociaż może się zdarzyć, ze nie zawsze będziesz jedynym priorytetem dla swojej drugiej połowy (najprawdopodobniej może to być np. wadliwy aktualnie ciągnik), Twój rolnik prawdopodobnie będzie pracowity, wytrwały, pomocny, delikatny, opiekuńczy, lojalny i zazwyczaj będzie rodzinny - oznacza to, że jeśli szukają związku, a Ty zaakceptujesz pewne niedogodności, masz duże szanse na randki z rolnikami.

Często rezygnujesz z wielu rzeczy ... ale dużo się uczysz!

Kiedy umawiasz się z rolnikiem, musisz zrezygnować z dużo rzeczy, jest ich dużo, ale zrekompensuje to wiedza, którą najprawdopodobniej zdobędziesz spotykając się z rolnikiem. Rezygnujesz z częstych lunchów, sporo wolnego czasu, niektórych planów i przewidywalnych terminów, ale jeśli zechcesz, zyskasz także dodatkową wiedzę - np. jak prowadzić traktor, poznać różnicę między zbożami i dlaczego ta wiedza jest ważna.

Randki z rolnikami nie należą do najłatwiejszych rzeczy do zrealizowania, ale jeżeli wytrwasz, ostatecznie zdasz sobie sprawę, że warto to było każdego lunchu, który przegapiłaś, każdej poplamionej koszuli, wszystkich straconych godzin snu, a nawet snu na tylnym siedzeniu w terenowym aucie.

Comments (0)
Info
Category:
Created:
Updated:
Ta strona używa plików cookies.
Więcej dowiesz się czytając naszą

Politykę Prywatności    Informacje o cookies
ROZUMIEM