10 Rzeczy, o których musisz wiedzieć przed randką z rolnikiem

Większość ludzi opisujących rolnika najprawdopodobniej podążyłaby za raczej irytującymi stereotypami związanymi z widłami, kombinezonami, starymi ciężarówkami i obrazem „Stary Pan McDonald” i co o zgrozo wielu ludzi zarejestrowało ten stereotyp w swoich głowach. Większość ludzi łatwo zapomina, że ​​wielu rolników wykracza poza te stereotypy i są niesamowici, gdy ich poznajesz. Jeśli swoje uczucia kierujesz w stronę rolnika i które mogą prowadzić do poważnych spraw, oto 10 rzeczy, które musisz wiedzieć przed randką z rolnikiem.

1. Gospodarstwo rolnika jest zawsze jego priorytetem - nie Ty!Dla rolnika gospodarstwo to więcej niż hektary ziemi; to specyficzna atmosfera, którą żyją. Przed umawianiem się z rolnikiem musisz być przygotowana np. na sytuacje, w której koza wydająca właśnie na świat potomstwo może być ważniejsza w tym momencie przed Tobą.

2. Możliwość kolacji zależy od pory roku oraz natłoku prac i może być czasami odłożona, a następnie ponownie przełożona, ponieważ rolnik najprawdopodobniej będzie pracował od wschodu do zachodu słońca.

3. Przed umawianiem się z rolnikiem ważne jest, aby przygotować się do otwartości i wsparcia nawet wtedy, gdy jesteś „ignorowana”. Są chwile, kiedy Twój rolnik może być bardzo zajęty pracą przez cały dzień i większość nocy, przy takich pracach jak żniwa, sadzenie czy sezon zbiorów. W takich momentach musisz się uspokoić - nie dostarczaj mu stresu.

4. Plany często mogą się zmieniać, a następnie ponownie się znowu zmienić na inne. Randki z rolnikiem są zupełnie inne niż umawianie się z kimś z pracą od 9-17. Rolnictwo to praca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli zwierzę zachoruje, ciągnik się popsuje lub ogrodzenie nagle wymaga naprawy, pierwsze jest gospodarstwo.

Karmienie się nawzajem

5. Czasami romantyczny wieczór spędzony razem w mieście może się zdarzyć znacznie później niż to sobie zaplanowałaś i do czego jesteś przyzwyczajona. Podczas gdy większość par chodzi na kolacje lub randki do kina około 17 lub 18 tej, randki z rolnikiem zaczynają się dopiero po wszystkich zajęciach jakie ma do wykonania w gospodarstwie, nawet w dni wolne i święta.

6. Przygotuj się, aby zaakceptować cięcie drewna, suszenie siana, jazdę na ciężarówce, doglądanie mlecznych krów jako idealną sytuację na randkę. To może nie do końca ci się spodobać jako randka, ale hej... tylko osoby które to akceptują mogą być kiedyś z rolnikiem.

7. Ile wiesz o pogodzie, zwierzętach gospodarskich, ciągnikach i cenach rynkowych? Kiedy wchodzisz w randki z rolnikami, są tematy, do których musisz się przyzwyczaić.

8. Oto kilka losowych wskazówek, które pozwolą Ci zobaczyć dobrą stronę typowego rolnika (są to chyba jedyne prawdziwe stereotypy).

  • Nigdy nie uderzaj/nie kop ciężarówki swojego farmera ani żadnej innej jego maszyny - może to być ich wymarzona ciężarówka.
  • Rolnicy kochają zwierzęta a niektóre nawet bardzo, zazwyczaj jest to pies, który jest w gospodarstwie dłużej niż Ty - nie wkurzaj się, ze z nimi długo przebywa.
  • Twój rolnik może pójść na spotkanie z pobliskimi farmerami lub umówić się gdzieś późno, a wymówką może być „Pomagałem sąsiadowi” 
  • Przyzwyczaisz się do zapachu zwierzęcej kupy? - musisz!

9. Większość gospodarstw jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, w wyniku czego są własnością rodziny i są przez nią zarządzane. Kiedy spotykasz się z rolnikiem, musisz nauczyć się dogadywać z rodziną swojego farmera. Prawdę mówiąc, istnieje szansa, że ​​Twoja pierwsza randka może być na farmie - z ojcem, wujkiem i psem Sparky.

10. Hodowla nie jest zawodem dla słabych serc i jeśli zamierzasz umawiać się z kimś, kto żyje, by służyć innym, musisz być wyrozumiała i cierpliwa.

Chociaż randki rolników mogą wydawać się bardzo trudne, jeśli jesteś w stanie poradzić sobie ze stylem życia i być pomocną, zrobisz światu przysługę. Zabrzmi to banalnie, ale prawdą jest, że rolnicy dostarczają żywność, której wszyscy potrzebujemy - a jeśli potraktujesz ich dobrze, będziemy mieli więcej jabłek, zboża, mięsa, itp... ;)

Powodzenia!

Comments (0)
Info
Category:
Created:
Updated:
Ta strona używa plików cookies.
Więcej dowiesz się czytając naszą

Politykę Prywatności    Informacje o cookies
ROZUMIEM